Ankara Kombi Servisi

Ankara Kombi Servisi

Ankara Kombi Servisi olarak siz değerli müşterilerimize , 2010 yılından bu yana , profesyonel şekilde hizmet vermekten , gurur duyarız.

Ankara Kombi Servisi Firmamız , arıza-bakım-onarım konusunda , teknolojiyi sürekli takip etmektedir.Kendini geliştirmektedir.Cihazınızın marka ve modeli , fark etmeksizin , hizmet vermektedir.1 yıl parça ve işçilik garantisi ile yerinde tamir etmektedir.Firmamız , şirket ve siz değerli müşterilerimizin çıkarları doğrultusunda , arıza tespit ve fiyatlandırma yapmaktadır.

Servisimiz , siz değerli müşterilerimizi dinliyor,isteği doğrultusunda hizmet veriyor.Servis sonrası çıkacak herhangi bir problemde , her zaman yanınızdayız.İş bitti diyerek , kesinlikle iletişimi koparan,basit firmalardan olmadık.1 yıl parça ve işçilik garantisi,size verilen teknik servis formu üzerinde yer alan , seri numarasında kayıtlıdır.Aradığınızda seri numarası verip , garantisi süresinin kontrolünü sağlayarak , servis isteyebilirsiniz.

Firmamız , merkez servis mantığıyla hareket etmektedir.Tüm mobil araçlarımız , merkez ofisten hareket ederek , bölgesindeki arızalara müdahale etmektedir.Bu nedenle gelen arıza kayıtları , aynı gün içerisinde yerinde yapılmaktadır.

Ankara Kombi Servis mobil araçlarımız , sarf malzeme ile servise çıkmaktadır.Bu nedenle, parça sökülüp gezdirilmez.Yedeği bulunduğu için hemen yerinde arıza giderilir.Yerinde onarılamayan cihazlarınız, mevcut yerinden sökülerek, atölyemize getirilmektedir.Atölyemizde, işinde uzman teknik ekiplerimiz, cihaz onarımını yaparak test etmektedir.En geç iki iş günü içerisinde tekrar getirip yerine montajını sağlamaktadır.Çalışır şekilde teslim etmektedir.

Kombi Bakımı

Soğuk kış günlerinde, ısınma problemi yaşamamak için, yıllık cihaz bakımını mutlaka yaptırınız.Yıllık bakımları yaptırdığınız taktirde, cihazınız stabil çalışacaktır.Az yakıtla daha verimli ısıtacaktır.Bu nedenle kış ayları yaklaştığında Kombi Servisi firmamızı arayarak, bakım yaptırmak için servis isteyiniz.Kombi bakımında neler yapılır, nelere dikkat edilir öğrenmek için, Ankara Kombi Bakımı sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Kombi Servisi

Cihazınız arızaya geçtiğinde, öncelikle verdiği hata koduna bakınız.Gaz kapalı veya bitmişse, cihazın barı düşmüşse, sizin yapabileceğiniz arızalardır ve sonrasında cihazı resetlediğinizde çalışacaktır.Başka bir arıza varsa, cihazın sigortasını ve gazı kapatıp servis çağırmanız gerekir.7/24 uzman kadro ve 1 yıl garantimiz ile siz değerli müşterilerimizin, hizmetindeyiz.Kombi arıza konusunda, daha fazla bilgi almak isterseniz, Ankara Kombi Servisi sayfamızı, ziyaret edebilirsiniz.

Servisimiz arıza konusunda her bütçeye uygun çözümler sunmaktadır.Sizde hemen 361 31 83 numaralı çağrı merkezimizi gönül rahatlığıyla arayabilirsiniz.